0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain Primera Division
FC Barcelona
۰
۲
Villarreal CF
Finished
۰۰:۳۰
Sevilla FC
۱
۰
Athletic Bilbao
Finished
۰۰:۳۰
Real Sociedad
۱
۲
Atletico Madrid
Finished
۰۰:۳۰
  Rwanda National League
Kiyovu Sport
۱
۱
Etoile de L'Est
Finished
۱۷:۳۰
Gorilla FC
۱
۲
AP Rwandaise FC
Finished
۱۵:۰۰
Mukura Victory
۱
۰
Gicumbi
Finished
۱۷:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Bulleen Lions (W)
۳
۳
South Melbourne (W)
Finished
۱۴:۴۵
  Ethiopia Premier League
Hadiya Hosaena
۱
۱
Welkite Ketema
Finished
۱۴:۳۰
Bahir Dar Kenema FC
۱
۳
Sidama Bunna
Finished
۱۱:۳۰
Defence Force FC
۰
۰
Dire Dawa
Finished
۱۷:۳۰
  United States MLS
Los Angeles Galaxy
۰
۳
Houston Dynamo
Finished
۰۴:۳۰
FC Dallas
۱
۲
Minnesota United
Finished
۰۳:۳۰
Inter Miami CF
۲
۰
New York Red Bull
Finished
۰۲:۳۰
New York City FC
۱
۰
Chicago Fire
Finished
۰۱:۳۰
Colorado Rapids
۱
۰
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۳۰
Charlotte
۲
۱
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۱:۳۰
San Jose Earthquakes
۱
۱
Sporting Kansas City
Finished
۰۴:۰۰
Portland Timbers
۰
۲
Philadelphia Union
Finished
۰۶:۳۰
Montreal Impact
۱
۲
Real Salt Lake
Finished
۰۰:۳۰
Austin FC
۲
۲
Orlando City SC
Finished
۰۴:۳۰
New York City FC
۳
۰
Chicago Fire
Finished
۰۱:۳۰
  Ecuador Serie A
Independiente Del Valle
۰
۱
Mushuc Runa
Finished
۰۴:۳۰
Aucas
۲
۱
Barcelona SC Guayaquil
Finished
۰۴:۳۰
Macara
۳
۱
Tecnico Universitario
Finished
۰۲:۰۰
  Uzbekistan Super League
Lokomotiv Tashkent FK
۰
۲
Pakhtakor Tashkent
inprogress
۱۸:۳۰
Dinamo Samarqand
۱
۱
Olmaliq AGMK
inprogress
۱۸:۳۰
PFK Qizilqum
۲
۰
Surkhon Termez
inprogress
۱۸:۳۰
  Paraguay Primera Division
Libertad Asuncion
۱
۰
Nacional Asuncion
Finished
۰۳:۴۵
Olimpia Asuncion
۰
۴
Cerro Porteno
Finished
۰۱:۰۰
  Angola Girabola
G.D. Interclube
۲
۰
Sporting de Benguela
inprogress
۱۸:۳۰
Wiliete
۰
۰
Kabuscorp SC do Palanca
inprogress
۱۸:۳۰
Progresso Sambizanga
۱
۰
CD Lunda-Sul
inprogress
۱۸:۳۰
FC Onze Bravos do Maquis
۰
۰
Desportivo da Huila
inprogress
۱۸:۳۰
Sagrada Esperanca
۰
۰
Recreativo da Caala
inprogress
۱۸:۳۰
Recreativo do Libolo
۰
۰
Atletico Petroleos de Luanda
inprogress
۱۸:۳۰
Sporting de Cabinda
۰
۰
Primeiro de Agosto
inprogress
۱۸:۳۰
Academica do Lobito
۰
۰
Cuando Cubango
inprogress
۱۸:۳۰
  Tanzania Premier League
Biashara United FC
۱
۱
Young Africans
Finished
۱۷:۳۰
Dodoma
-
-
Namungo FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Norway 2. Division Group 1
Odds Ballklubb II
۱
۱
Sotra Sportsklubb
Finished
۱۷:۳۰
  Bangladesh Championship League
Fakirapool Young Mens Club
۰
۱
Nofel Sporting Club
Finished
۱۴:۳۰
Dhaka Wanderers Club
۱
۲
Fortis Limited
Finished
۱۶:۴۵
  Peru Primera Division
EM Deportivo Binacional
۱
۰
Sport Huancayo
Finished
۰۳:۳۰
Ayacucho FC
۰
۱
FBC Melgar Arequipa
Finished
۰۱:۰۰
  United States MLS Next Pro League
Colorado Rapids II
۰
۲
Tacoma Defiance
Finished
۰۷:۳۰
FC Cincinnati II
۰
۱
New England Revolution II
Finished
۰۱:۳۰
  Latvia LMT Virsliga
FS Metta/Lu
-
-
Riga FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Chile Primera Division
Nublense
۳
۱
Curico Unido
Finished
۰۴:۳۰
  Vietnam 2. Division
Da Nang II
۲
۱
Quang Nam II
Finished
۱۳:۰۰
Hai Nam Vinh Phuc
۱
۰
PVF
Finished
۱۳:۰۰
  Norway 3. Division avd. 3
Haugesund 2
۰
۰
Viking 2
Finished
۱۷:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Kocaelispor U19
۴
۱
Istanbulspor U19
Finished
۱۵:۳۰
  Estonia Esiliiga
JK Tulevik Viljandi
-
-
Harju Jalgpallikool
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Brazil Serie A
Atletico Paranaense
۲
۱
Avai
Finished
۰۲:۳۰
  World Friendly Club Matches
Paro FC
۲
۱
Transport United FC
Finished
۱۶:۳۰
  Chile Primera B
Cobreloa Calama
۱
۰
CD Arturo Fernandez Vial
Finished
۰۲:۰۰
Melipilla
۱
۰
CD Santa Cruz
Finished
۰۲:۰۰
  Mexico Liga de Ascenso
Atletico Morelia
۰
۲
CF Atlante
Finished
۰۱:۳۰
  Mexico LIGA MX
Pachuca CF
۳
۰
Club America
Finished
۰۵:۳۶
  Republic of Korea K-League Women
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۱
۳
Gyeongju H&N Power (W)
Finished
۱۳:۳۰
Sejong (W)
۰
۱
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
Finished
۱۱:۳۰
Suwon FMC (W)
۲
۰
Boeun Sangmu (W)
Finished
۱۱:۳۰
Changnyeong FC (W)
۲
۱
Seoul City (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Nepal C Division
Jhapa FC
۲
۱
32 Academy
Finished
۱۴:۴۵
Raniban
۱
۱
Manohara Utd
Finished
۰۸:۱۵
Samaj Kalyan Khelkud Kendra
۱
۲
Pulchowk SC
Finished
۱۱:۳۰
  Argentina Primera A Women
Deportivo Espanol (W)
۰
۰
Comunicaciones (W)
inprogress
۱۸:۰۰
  Paraguay Championship Women
Sol de America (W)
۲
۰
General Caballero JLM (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Colombia Primera B
Real Cartagena
۲
۱
Boyaca Chico
Finished
۰۵:۰۵
Llaneros FC
۳
۳
FC Leones
Finished
۰۰:۳۰
  Norway 1. Division
Grorud
-
-
Bryne FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
KFUM Oslo
-
-
Kongsvinger IL
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ranheim Trondheim
-
-
IK Start Kristiansand
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Skeid Oslo
-
-
Stjordals Blink
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sandnes Ulf
-
-
Mjondalen IF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 League
Al Ain U21
۰
۰
Ajman SCC U21
inprogress
۱۸:۴۵
Baniyas SC U21
۱
۲
Shabab Al Ahli Dubai U21
inprogress
۱۸:۴۵
Al Khaleej (Khor Fakkan) U21
۱
۱
Al Ittihad Kalba U21
inprogress
۱۸:۴۵
  Tunisia Ligue 1, Relegation Group
Esperance Sportive Zarzis
۱
۰
Olympique Beja
inprogress
۱۸:۳۰
ES Hammam Sousse
۱
۱
ES Metlaoui
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
Brasiliense FC
۰
۱
Atletico Mineiro
Finished
۰۲:۳۰
  Venezuela Primera Division
Carabobo FC
۲
۰
Deportivo La Guaira
Finished
۰۱:۴۵
  Peru Segunda Division
Juan Aurich Chiclayo
۳
۳
Alianza Universidad
Finished
۰۱:۰۰
Deportivo Llacuabamba
۵
۱
Sport Chavelines Juniors
Finished
۰۰:۳۰
Union Huaral
۱
۱
Comerciantes Unidos
Finished
۰۱:۰۰
Los Chankas CYC
۳
۰
CD Alfonso Ugarte
Finished
۰۱:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Chacarita Juniors
۰
۱
Sacachispas
Finished
۰۰:۳۰
Club Atletico Guemes
۰
۰
Deportivo Moron
Finished
۰۲:۳۰
San Martin Tucuman
۱
۰
Tristan Suarez
Finished
۰۵:۰۰
  United States USL Championship
Loudoun United FC
۰
۳
Memphis 901 FC
Finished
۰۰:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso
Deportiva Carmelita
۰
۲
Puntarenas FC
Finished
۰۱:۳۰
  Puerto Rico Premier League
Club de Futbol Fraigcomar
۲
۶
Metropolitan San Juan FA
Finished
۰۳:۰۰
  Costa Rica Primera Division Women
Dimas Escazu (W)
۱
۱
CS Herediano (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Kyrgyzstan Premier League
FC Talant
۴
۱
Kara-Balta
Finished
۱۶:۰۰
  India Chennai Senior Division
Hindustan Eagles
۱
۱
Indian Bank
Finished
۱۳:۰۰
  Israel Division 1 Women
Hapoel Marmorek (W)
۰
۰
Kiryat Gat SC (W)
inprogress
۱۹:۳۰
FC Ramat Hasharon (W)
۰
۰
Hapoel Beer Sheva (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Hapoel Raanana (W)
۰
۰
Maccabi Kishronot Hadera (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Belarus Reserve League
Slavia Mozyr Reserves
۱
۰
Neman Grodno Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Dnepr Mogilev Reserves
۴
۰
Dinamo Brest Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Dinamo Minsk Reserves
۲
۱
FC Vitebsk Reserves
Finished
۱۷:۰۰
  Malaysia Liga M3
Ultimate FC
۳
۱
Tun Razak FC
Finished
۱۳:۱۵
  Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal
۱
۱
Guastatoya
Finished
۰۱:۳۰
  Panama LPF
Sporting San Miguelito
۰
۰
Tauro F.C.
Finished
۰۳:۳۰
  El Salvador Reserves League
AD Isidro Metapan Reserves
۱
۰
Luis Angel Firpo Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie C
AA Aparecidense
۳
۲
Floresta EC
Finished
۰۱:۳۰
Vitoria BA
۳
۰
AD Confianca SE
Finished
۰۰:۳۰
Paysandu
۲
۱
Volta Redonda
Finished
۰۲:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Atletico El Vigia
۵
۱
Urena Fc
Finished
۰۰:۳۰
Fundacion Aifi
۳
۱
Dynamo Puerto FC
Finished
۰۱:۳۰
Academia Rey
۲
۱
Titanes FC
Finished
۰۱:۳۰
  United States NPSL
First State FC
۲
۴
Northern Virginia United
Finished
۰۳:۳۰
SC Cleveland
۴
۱
Erie Commodores
Finished
۰۳:۳۰
  Guatemala Primera Division
Xinabajul
۲
۲
Deportivo Mixco
Finished
۰۴:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Aalesund 2
۰
۰
Floro SK
inprogress
۱۹:۳۰
  Denmark Reserve League
Viborg FF Reserves
۰
۱
Vejle Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
  Sweden U21 Allsvenskan Sodra
Malmo FF U21
۳
۱
Kalmar U21
Finished
۱۷:۳۰
  Kazakhstan 2nd League
FC Shakhtyor Karagandy Reserves
۰
۴
FC Altay
Finished
۱۰:۳۰
FC Jas-Sunkar
۸
۲
Taraz Reserves
Finished
۱۲:۳۰
  Honduras Liga Nacional
Motagua
۳
۰
Real Espana
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL League Two
Cedar Stars Rush
۱
۱
FC Motown II
Finished
۰۳:۳۰
Long Island Rough Riders
۵
۰
Morris Elite
Finished
۰۳:۳۰
Seacoast United Phantoms
۱
۰
Vermont Green
Finished
۰۰:۳۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Dakota
۲
۳
SV Racing Club Aruba
Finished
۰۲:۳۰
  United States NWSL
Seattle Reign FC (W)
۰
۰
Washington Spirit (W)
Finished
۰۲:۳۰
NJ/NY Gotham FC (W)
۰
۱
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۱:۳۰
Orlando Pride SC (W)
۲
۴
Chicago Red Stars (W)
Finished
۰۳:۳۰
  El Salvador Primera Division
Alianza FC
۳
۱
CD Platense Zacatecoluca
Finished
۰۱:۴۵
  Uruguay Primera Division
Cerrito CS
۰
۲
Montevideo Wanderers
Finished
۰۱:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Deportivo Cali (W)
۱
۱
Independiente Santa Fe (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
FK Senja Silsand
۱
۳
Stromsgodset IF II
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Randesund
-
-
Sarpsborg 08 2
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Express
-
-
Fredrikstad 2
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Panevezys II
۰
۰
Vilnius FK Zalgiris B
inprogress
۱۹:۳۰
  Finland Veikkausliiga
HIFK
۰
۰
KuPS Kuopio
inprogress
۱۹:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Valerenga IF Oslo II
۱
۰
Ullensaker Kisa IL
inprogress
۱۹:۳۰
  South Africa Premier League
Royal AM
۲
۳
Mamelodi Sundowns FC
Finished
۱۷:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
CA Santo Domingo
۱
۲
Chacaritas SC
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga TDP
Cimarrones de Sonora II
۰
۳
Tecos II
Finished
۰۶:۳۰
  Colombia Primera A
Club Deportivo Los Millonarios
۱
۰
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۳:۰۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Juventud Antoniana
۲
۱
San Martin Formosa
Finished
۰۲:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Moca FC
۱
۲
Atletico Pantoja
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Serie D Group 2
Moto Club
۳
۲
Fluminense EC PI
Finished
۰۰:۳۰
  Canada Canadian Premier League
FC Edmonton
۱
۲
Atletico Ottawa
Finished
۰۰:۳۰
  Chile Segunda Division
Iberia
۲
۱
Real Juventud San Joaquin
Finished
۰۰:۰۰
  Jamaica Premier League
Mount Pleasant FC
۴
۱
Tivoli Gardens
Finished
۰۰:۳۰
Humble Lions FC
۱
۰
Vere United FC
Finished
۰۰:۳۰
  Guatemala Liga Nacional Women
Deportivo Mixco (W)
۱
۳
Antigua GFC (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Gaucho 2
Lajeadense RS
۲
۱
EC Pelotas
Finished
۰۱:۳۰
  Russia FNL 2, Group 1
FC Yessentuki
۰
۶
FK Chernomorets Novorossiysk
Finished
۱۵:۳۰
Anzhi Makhachkala
۲
۲
FC Forte Taganrog
inprogress
۱۸:۰۰
  India Delhi Senior Division
Frontier FC
۱
۲
Bangadarshan
Finished
۱۵:۴۵
  Paraguay Primera Division Reserve
Tacuary Reserves
۱
۰
Sportivo Ameliano Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden U21 Allsvenskan
Helsingborgs U21
۲
۰
Osters IF U21
inprogress
۱۸:۳۰
  Albania 1st Division
KS Korabi
۱
۱
KS Apolonia Fier
inprogress
۱۹:۳۰
  Ghana Premier League
Eleven Wonders
۰
۰
Hearts of Oak
inprogress
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید